Nationale wedstrijdkalender


8/jan Loopcross GRS Gent
     
4/feb Ergometerwedstrijd GRS   lottrekking Gent
19/feb 12e Brussels Rowing Winter Regatta RSNB Brussel
25-26 februari 23e Brugge Boat Race KRB
inschrijvingen zaterdag    inschrijvingen zondag
Lottrekking zaterdag        Lottrekking zondag
Brugge
     
19/mrt 44e Tête de Rivière les 3Y Seneffe
26/mrt 8e Handicap de la Vallée Mosanne RCNSM Wépion
     
2/apr 16e Havenregatta UNB Brussel
7/apr Universitaire Regatta GRS Gent
8-9 april 40e Voorjaarsregatta GRS Gent
22-23 april Belgisch Kampioenschap korte boten KBR-Antw. Hazewinkel
29/apr 20e Jeugdduatlon KRCG Gent
30/apr 28e Handicap de la Meuse RSNM Luik
     
6-7 mei 98e May Regatta KRSG Gent
14/mei 49e Regatta RCNT Maubray
20/mei 27e Jeugdtriatlon GRS Gent
28/mei 21e Boucle de Liège UNL Luik
     
3/jun Jeugdtriatlon BTR Brugge
24/jun 10e Handicap de Visé RCNV Visé
24/jun 29e Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel
     
27/aug 1.000 mêtres de Liège RCAE Luik
     
2/sep 35e Jeugdtriatlon KRSG Gent
3/sep 5e Trofee van Vlaanderen KRSG Gent
9-10 september 121e Regatta KRCG Gent
16/sep 30e Jeugdtriatlon KRSNO Oostende
23-24 september Belgisch Kampioenschap lange boten KBR-RSNB Hazewinkel
     
1/okt 20e Jeugdduatlon KRB Brugge
7/okt Jeugdroeihappening VRL-KRSG Gent
19/okt 60e Marathon de la Meuse RSNM Luik
     
5/nov 12e Plassendale Cup KRSNO Oostende
12/nov Lange afstandswedstrijd VRL-LFA nog te bepalen
18/nov 19e Open Belgian Indoor Championship ARV Antwerpen
     
3/dec 11e Tête de Rivière Universitaire SNUB Brussel
17/dec Ergorun KRSNO Oostende
30/dec 21e Estafette der Watersporters KRSG Gent
     
Datum Evenementen roeien 2016 Inrichter Plaats
10/01/2016 Loopcross GRS Gent
6/02/2016 Ergometerwedstrijd lottrekking GRS Gent
21/02/2016 92e Winterhandicap RSNB Brussel
27-28/02/2016 Brugge Boat Race lottrekking zaterdag lottrekking zondag KRB Brugge
20/03/2016 Tête de Rivière International lottrekking 3Y Seneffe
26/03/2016 15e Havenregatta inschrijvingen lottrekking UNB Brussel
27/03/2016 Handicap International de la Vallée Mosane RCNSM Wépion
2/04/2016 Time Trials Vlaamse Roeiliga lottrekking VRL Hazewinkel
3/04/2016 Time Trials Vlaamse Roeiliga VRL Hazewinkel
9/04/2016 39e Internationale Voorjaarsregatta inschrijvingen GRS Gent
10/04/2016 39e Internationale Voorjaarsregatta inschrijvingen lottrekking GRS Gent
21/04/2016 International Student Regatta VRL Gent
23/04/2016 BK Korte boten inschrijvingen lottrekking KBR/Antw. Hazewinkel
24/04/2016 BK Korte boten inschrijvingen lottrekking KBR/Antw. Hazewinkel
30/04/2016 Jeugduatlon KRCG KRCG Gent
7/05/2016 97e Internationale May Regatta inschrijvingen KRSG Gent
8/05/2016 97e Internationale May Regatta inschrijvingen KRSG Gent
15/05/2016 48ème Régates de Maubray RCNT Maubray
21/05/2016 Jeugdtriatlon GRS lottrekking GRS Gent
22/05/2016 Handicap International de la Meuse RSNM Luik
29/05/2016 20ème Boucle de Liège UNL Luik
4/06/2016 Jeugdtriatlon BTR BTR Brugge
25/06/2016 9ème Handicap International de Visé RCNV Visé
26/06/2016 Jeugdtriatlon TRT TRT Hazewinkel
20/08/2016 Nationale Recreatieve Regatta VRL Hazewinkel
28/08/2016 1000 m de Liège RCAE Luik
3/09/2016 Jeugdtriatlon Roland Werbrouck lottrekking KRSG Gent
4/09/2016 4e Trofee van Vlaanderen Victor Uytterhaegen lottrekking KRSG Gent
10/09/2016 120e Internationale Regatta KRCG inschrijvingen lottrekking KRCG Gent
11/09/2016 27e Open Sprintcup - 14de Drieluik van Club Gent inschrijvingen lottrekking KRCG Gent
17/09/2016 Jeugdtriatlon Oostende lottrekking KRNSO Oostende
24/09/2016 Belg. Kampioenschap. Lange Boten + Regatta RSNB inschrijvingen lottrekking KBR/RSNB Hazewinkel
25/09/2016 Belg. Kampioenschap. Lange Boten + Regatta RSNB inschrijvingen lottrekking KRB/RSNB Hazewinkel
2/10/2016 Championnat de la LFA LFA Visé
2/10/2016 Jeugdduatlon KRB KRB Brugge
8/10/2016 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent
15/10/2016 58ème Marathon International RSNM RSNM Luik
15-16/10/2016 Jeugdstage KBR KBR Hazewinkel
6/11/2016 Plassendale Cup lottrekking KRNSO Oostende
13/11/2016 Lange afstandswedstrijd VRL inschrijvingen lottrekking starttijden info VRL/LFA Seneffe
19/11/2016 OBIC lottrekking ARV Antwerpen
4/12/2016 8ème Tête de Rivière SNUB Brussel
26/12/2016 19e roeiersestafette KRSG Gent
maand dag activiteit plaats
januari 11 Loopcross GRS Gent
februari 7

Ergometerwedstrijd GRS

Inschrijvingen Lottrekking

Gent
februari 15

Winterhandicap RSNB Rowing Winter Regatta

lottrekking

Brussel
februari 28 NB8+ KRB lottrekking
Brugge
maart 1 Brugge Boat Race KRB
Brugge
maart 22 Tête de la Rivière Les 3Y lottrekking Seneffe
maart 29 Handicap de la Vallée Mosane RCNSM Wépion
april 5 Havenregatta UNB lottrekking
Brussel
april 11 Lenteregatta GRS inschrijvingen lottrekking Gent
april 12 Lenteregatta GRS inschrijvingen lottrekking Gent
april 18 Time Trials VRL inschrijvingen startorde Hazewinkel
april 19 Time Trials VRL inschrijvingen startorde Hazewinkel
april 25 BK korte boten + Antwerpse regatta lottrekking
Hazewinkel
april 26 BK korte boten + Antwerpse regatta lottrekking
Hazewinkel
mei 2 Jeugdduatlon KRCG lottrekking Gent
mei 9 May Regatta KRSG inschrijvingen Gent
mei 10 May Regatta KRSG inschrijvingen Gent
mei 14 Regatta RCNT lottrekking Maubray
mei 16 Jeugdtriatlon GRS lottrekking Gent
mei 17 Royal Rowing Relay RSNB Brussel
mei 24 Handicap de la Meuse RSNM Luik
mei 31 Boucle de Liège UNL Luik
juni 6 Jeugdtriatlon BTR Dudzele
juni 21 Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel
juni 27 Handicap de Visé CNV Visé
augustus 30 1.000 mètres de Liège RCAE Luik
september 5 Championnat de la LFA Brussel
september 5 Jeugdtriatlon KRSG Gent
september 6 Trofee van Vlaanderen KRSG - lottrekking Gent
september 19 Drieluik KRCG lottrekking Gent
september 20 Drieluik KRCG lottrekking Gent
september 26 Jeugdtriatlon KRSNO - lottrekking - bijkomende info lopen Oostende
oktober 3 BK lange boten + regatta RSNB Hazewinkel
oktober 4 BK lange boten + regatta RSNB
oktober 11 Jeugdduatlon KRB Lottrekking Brugge
oktober 17 Jeugdroeihappening VRL Gent
oktober 17 Marathon de Liège RSNM Luik
november 8 Plassendale Cup KRSNO Oostende
november 14 Lange afstandwedstrijd VRL Seneffe
november 21 OBIC (BK indoor) ARV - lottrekking Antwerpen
december 6 Tête de Rivière SNUB Brussel
december 27 Loopestafette KRSG Gent
maand dag activiteit plaats
januari 12 loopcross GRS Gent
februari 8 ergometerwedstrijd GRS lottrekking Gent
februari 16 90ste Winterhandicap en Brussels Winter regatta RSNB lottrekking (geen deelname KRSG) Brussel
maart 1 NB8+ Brugge Boat race KRB inschrijvingen lottrekking Brugge
maart 2 NB8+ Brugge Boat race KRB inschrijvingen lottrekking Brugge
maart 9 Rivierenhoofd Les 3Y inschrijvingen Seneffe
maart 22 + 23 Time Trials Vlaamse Roeiliga Hazewinkel
maart 30 6de Lentehandicap Hoge Maas RCNSM Wépion
april 6 Havenregatta UNB inschrijvingen lottrekking+prestart Brussel
april 12 + 13

Internationale regatta GRS inschrijvingen

lottrekking 12/4 aangepaste tijdstabel

Gent
april 26 + 27

Belgische Roeikampioenschappen korte boten

inschrijvingen BK - inschrijvingen andere lottrekking

Hazewinkel
mei 3 17de Jeugdduatlon KRCG lottrekking Gent
mei 10 + 11

Internationale regatta KRSG inschrijvingen

lottrekking

Gent
mei 17 Jeugdtriatlon GRS lottrekking Gent
mei 17 + 18 Watersportdagen Bloso Vlaanderen
mei 18 Internationale Handicap van de Maas RSNM Liège
mei 29 Regatta RCNT lottrekking Maubray
juni 1 Boucle de Liège UNL Liège
juni 7 Jeugdtriatlon BTR lottrekking Dudzele
juni 22 Jeugdtriatlon TRT lottrekking Hazewinkel
juni 28 7de Internationale Handicap CNV lottrekking Visé
augustus 31 1000m van Luik RCAE lottrekking Liège
september 6 32ste Jeugdtriatlon KRSG lottrekking Gent
september 7 Trofee van Vlaanderen - "Memorial Victor Uytterhaegen" lottrekking Gent
september 13 + 14 Internationale regatta KRCG - Drieluik van Club Gent lottrekking zaterdag lottrekking zondag Gent
september 20

Jeugdtriatlon KRNSO

afgelast wegens verbouwingswerken

Oostende
september 27 + 28 Belgische Roeikampioenschappen lange boten+regatta RSNB lottrekking Hazewinkel
oktober 5 Jeugdduatlon KRB lottrekking Brugge
oktober 5 LFA - kampioenschappen - UNB Brussel
oktober 11 VRL Jeugdroeihappening Gent
oktober 12 30ste Biathlon CRB Anderlecht
oktober 18 57ste Internationale Marathon RSNM Liège
oktober 25 Lange afstandswedstrijd VRL/LFA inschrijvingen Dudzele
november 9 Plassendale Cup - Lange Afstand KRNSO Brugge-Oostende
november 22 OBIC Belgisch Kampioenschap indoor ARV lottrekking Antwerpen
november 30 7de Rivierenhoofd SNUB Brussel
december 28 16de Loopestafette voor watersporters KRSG (uitnodiging + parcours)